طراحی داخلی ویلا ، رامسر ؛

طراحی دکوراسیون داخلی منزل روی احساسات و کیفیت زندگی انسان تاثیر بسزایی دارد. مجموعه مهراس پتانسیل منزل شما را برای یک دکوراسیون عالی از همه نظر برسی میکند و طبق سلیقه و خواسته های شما ، فضای داخلی را طراحی میکند. در طراحی معماری از محبوب ترین سبک ها میتوان به سبک مدرن اشاره کرد که بر اساس سادگی و نظم ،خلوتی فضا ، عناصر ساده و خطوط منظم و صاف میباشد. از دلایل محبوبیت ویلای مدرن آرامشیست که در این سبک نهادینه شده است. در سبک مدرن خبری از شلوغی و حجم های بزرگ نیست و باعث آرام شدن ذهن انسان میشود. کسی که از هیاهوی شهر خودش را به ویلا میرساند بدنبال آرامش است. سبک مدرن عاری از تجمل گرایی و زرق و برق است اما در عوض میتوان ردپای تکنولوژی و مصالح نوین را در این سبک مشاهده کرد.

جزییات طراحی داخلی :

در طراحی داخلی ویلا ، از چوب به عنوان یک متریال بومی شهر رامسر استفاده شده است. سقف های کاذب عمدتا از با چوب ساخته شده و الوارهای بکار گرفته شده ، یادآور تیرهای چوبی سقف خانه های بومی این منطقه می باشد. در سالن پذیرایی از شومینه برقی استفاده شده است. شومینه های برقی زیبایی محیط را دو چندان کرده و هیچگونه آلایندگی ندارند. امنیت و ایمنی بالایی دارند و به همین دلایل است که در سبک مدرن از این نوع شومینه بسیار استفاده میشود. سرویس های بهداشتی با سرامیک انتخابی کارفرما طراحی گردیده است. پشت آیینه ها و قسمت دوش از سرامیک شاخص استفاده شده و سایر  قسمت ها با سرامیک زمینه کار شده است. ضمن اینکه سقف کاذب سرویس ها به شکل شیشه ای طراحی شده تا ضمن ایجاد احساس سبکی در فضا ، امکان تعمیر و نگهداری سیستم لوله کشی وجود داشته باشد.

شیشه رنگی جایگزین کاشی بین کابینتی گشته و ضمن ایجاد حس مدرن ، به بحث نظافت و تمیزی نیز کمک شایانی نموده است. سینک و گاز و هود بر روی جزیره قرار گرفته اند و در قسمت جزیره آشپزخانه ، صبحانه خوری طراحی گردیده است.

رامسر در استان مازندران در شمال ایران است .رامسر زیبا تلفیقی از جنگل و کوه و دریای خزر با جاده های سرسبز و بارانیست که سبب شده این شهر را عروس شهر های شمال ایران نامیده شود.