هتل آپارتمان ترکیه

این پروژه سفارش یکی از مشتریان ما از کشور ترکیه می باشد. پروژه در مرحله پلان شروع گردید . پس از تصمیم گیری در خصوص پلان، همزمان با پروسه اجرایی ، طراحی نمای هتل آپارتمان شروع گردید. در نهایت با ارایه اتد های مختلف ، طرح نما نهایی گردید. در تصویر زیر پلان های پروژه ، نمای هتل آپارتمان ، مراحل اجرای فنداسیون و سفت کاری تا به امروز آورده شده است.

طراحی نمای هتل آپارتمان ترکیه

در طراحی نما ی هتل آپارتمان ترکیه ، بدلیل مسائل اجرایی خاص کشور ترکیه ، در طراحی و ساخت سعی گردید از سیستم نمای خشک استفاده گردد . عمده نما متشکل از سرامیک است که در ترکیب با چوب ترمو نما را شکل داده است. ضمن اینکه استفاده از ورق های آهن مشکی جلوه خاصی در نما ایجاد نموده است. سیستم نمای خشک یکی از جدیدترین روش های ساخت نماست که در آن دوغاب پشت مصالح نما حذف گردیده و با قطعات فلزی جایگزین شده است. خرید متریال ها از ایران انجام گردید و به ترکیه ارسال شده است.

نمای خشک در واقع نوعی نمای مدرن ساختمانی است که در آن از هیچ نوع ملاتی برای نصب کردن مصالح استفاده نمیشود. نمای سرامیک یا سرامیک نما از پرکاربردترین و کم هزینه ترین مصالح نمای ساختمان میباشد. ترمووود نوعی از چوب است از آن در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده میشود یک محصول نوین و طبیعی است. ورق آهن سیاه را میتوان پرکاربردترین انواع پلیت و ورق آهنی دانست. بتن نما یا بتن اکسپوز یکی از انواع بتن های معماری است که علاوه بر دوام و استحکام ، سطحی صاف و صیقلی دارد و برای نمای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. پنجره ی قدی به فضای واحد آرامش و نور فراوان و در نهایت کیفیت بهتره زندگی را هدیه میکند.

این هتل آپارتمان شامل ۶ واحد مستقل مبله است که به صورت ماهانه اجاره داده میشود. این پروژه در شهر استانبول ، دومین کلانشهر بزرگ خاورمیانه،  واقع در کشور ترکیه می باشد.

طراحی نمای هتل آپارتمان ترکیهنمای در حال ساخت هتل آپارتمان ترکیه

با استفاده از ابزار فوق می توانید تصویر نمای ساختمان در مرحله اسکلت و تصویر نمای طراحی شده (اصطلاحا تصاویر قبل و بعد ) را با یکدیگر مقایسه کنید.
با کلیک بر روی طراحی نما ، از سایر پروژه های ما دیدن فرمایید.